Продава Барака во нас. Чаир

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Барака
Град / Општина: 
Скопје / Чаир
Цена: 
69000 eur
Квадратура: 
111 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
9054
Веднаш вселив стан со три спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, +72м2 подрум и гаража. Има можност за доградба. Чист имотен лист.

Контактирајте не