Издава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
43 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
8388
Луксузно наместен стан со посебна спална.
Балкон со излез од двете соби.
Има лифт.

Контактирајте не