Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
220 eur
Квадратура: 
40 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
9352
Убав, светол стан со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса. Нема лифт.

Контактирајте не