Издава Стан во нас. Аеродром

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Аеродром
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
88 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
7646
Станот се состои од дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, бања, гостинско вц и два балкони. Има лифт. Има подрум. Паркинг пред зградата.

Контактирајте не