Продава Стан во нас. Centar

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
120000 eur
Квадратура: 
109 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
6431
Има дневна со трпезарија,кујна,три спални соби,две бањи и тераса.

Контактирајте не