Продава Стан во нас. Црниче

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Црниче
Цена: 
107000 eur
Квадратура: 
120 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
7733
Станот гледа на 3 страни со прекрасен видик од сите 3 страни со три големи спални и голема дневна, кујна, бања, гостински тоалет и тераса. Нема лифт. Станот поседува +43м2 подрум и 33м2 паркинг простор.
Во зградата има вкупно 5 станари. Со комлетна документација.

Контактирајте не