Продава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
62 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
7362
Дневна со кујна и трпезарија, две спални, купатило и тераса. И од дневна и од спална се излегува на тераса.
Има кујна со елементи и клима. Новоградба, не вселуван до сега. Нема лифт.

Контактирајте не