Продава Стан во нас. Старо Водно

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Старо Водно
Цена: 
59800 eur
Квадратура: 
49 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
11647
Нов стан 45м2 со посебна спална, кујна и дневна, тоалет и 4м2 балкон. Има лифт.

Контактирајте не