Продава Стан во нас. Припор

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Припор
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
82 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
2176
Комфорен 3 собен стан со балкон.Има сопствен паркинг.Со лифт во зградата.

Контактирајте не