Продава Стан во нас. Карпош 4

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Карпош 4
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
50 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
9954
Комплетно реновиран стан со посебна спална, со можност за изведба на уште една, дневна, кујна, бања и тераса. Има три лифта, а влезната врата е со шифра. Паркинг пред зграда. Станот се продава наместен или празен.

Контактирајте не