Продава Стан во нас. Карпош 4

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Карпош 4
Цена: 
85000 eur
Квадратура: 
87 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
4532
Не е реновиран, но сочуван. Станот е 87м2 + 7м2 подрум + балкони, лоџии и една помошна заедничка просторија која што е откупена. Станот има кујна, трпезарија, дневна, 2 балкони, купатило, сушара, две спални, шпаиз и слободен паркинг простор. Прекрасен поглед кон Вардар, сончев стан.

Контактирајте не