Продава Стан во нас. Карпош 4

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Карпош 4
Цена: 
60000 eur
Квадратура: 
62 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
12024
Стан со две спални, дневна, кујна, бања и две тераси. Има +4м2 подрум.

Контактирајте не