Продава Стан во нас. Водно

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Водно
Цена: 
85000 eur
Квадратура: 
91 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
6076
Новоградба, веднаш вселив , со три спални, дневна, кујна, трпезарија, балкони 2 , 2 купатила , со лифт , прекрасна локација

Контактирајте не