Продава Стан во нас. Аеродром

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Аеродром
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
90 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
11251
Реновиран стан со две спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, гостински тоалет и тераса. Има лифт.

Контактирајте не