Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
150 eur
Квадратура: 
25 m2
Соби: 
0
Евидентен број: 
10377
Реновирана, наместена гарсоњера. НEMA лифт. Има паркинг.

Контактирајте не