Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
220 eur
Квадратура: 
54 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
5710
Двособен стан со две спални соби, дневна, опремена кујна, бања, тераса. Во зградата има лифт.

Контактирајте не