Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
88 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
7606
Комплетно наместен и опремен стан дуплекс. Се состои од (долен дел) дневна соба, кујна, бања, тераса и (горен дел) две спални соби и бања. Без лифт.

Контактирајте не