Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
250 eur
Квадратура: 
75 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
7476
Нов невселен стан со две спални, дневна со кујна, бања и тераса. Има лифт. Станот е погоден и за деловни потреби.

Контактирајте не