Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
124 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
7274
Нов стан со огромна дневна со трпезарија и кујна, три спални со можност за четврта, остава, бања, тоалет, лоџија и огромна тераса. Има лифт. Погоден и за канцеларии.

Контактирајте не