Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
250 eur
Квадратура: 
62 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
8617
Станот е со една спална,дневна,кујна,бања,тераса.Има и гаража.

Контактирајте не