Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
350 eur
Квадратура: 
59 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
3783
Комплетно опремен,со постар мебел.Има +22м2 балкон.Последен кат со лифт.

Контактирајте не