Издава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
175 eur
Квадратура: 
29 m2
Соби: 
0
Евидентен број: 
3277
Солидно наместен.Има дневна со кујна,бања и тераса.

Контактирајте не