Издава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
200 eur
Квадратура: 
26 m2
Соби: 
0
Евидентен број: 
7617
Комплет наместена гарсоњера кај Грчка амбасада, има лифт.

Контактирајте не