Издава Стан во нас. Хром

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Хром
Цена: 
160 eur
Квадратура: 
58 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
4799
Во нова зграда. Има дневна со кујна и трпезарија, две спални соби и бања. Со паркинг пред зграда.Нема лифт.

Контактирајте не