Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
250 eur
Квадратура: 
67 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
7929
Станот се состои од две спални, дневна, кујна, бања, гостинско вц и балкон.
Се издава празен, со елементи од кујна. Погоден за деловен простор.

Контактирајте не