Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
500 eur
Квадратура: 
72 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
3113
Комплетно модерно наместен стан со дневна,трпезарија,кујна,две спални соби,бања,тоалет и 2 балкони.Има паркинг,оптички интернет + Мах TV,клима во секоја соба.

Контактирајте не