Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
400 eur
Квадратура: 
105 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
6303
Станот е со голема дневна, кујна, трпезарија, две спални, гостински тоалет, купатило, два балкони заградени, во едниот има и летна кујна, дворно место на користење. Има комплет кујна и вградени плакари , може и за деловен простор и за живеење

Контактирајте не