Издава Стан во нас. Козле

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Козле
Цена: 
250 eur
Квадратура: 
64 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
9067
Стан со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса. Има клима. Има лифт.

Контактирајте не