Издава Стан во нас. Козле

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Козле
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
70 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
8797
Стан во нова куќа.Посебна спална, детска, дневна, кујна, бања, остава, балкон.

Контактирајте не