Издава Стан во нас. Карпош 4

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Карпош 4
Цена: 
277 eur
Квадратура: 
60 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
10029
Стан со посебна спална, дневна, со трпезарија и кујна, бања и балкон. Има лифт.

Контактирајте не