Издава Стан во нас. Капиштец

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Капиштец
Цена: 
250 eur
Квадратура: 
46 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
3336
Со интернет и кабловска.Има паркинг.Нема тераса.има лифт...

Контактирајте не