Издава Стан во нас. Капиштец

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Капиштец
Цена: 
400 eur
Квадратура: 
47 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
8224
Нов, невселуван стан со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и две тераси. Комплетно опремен со нов мебел, кунја со нови апарати, 48" LED SMART TV и оптички интернет. Ниски месечни трошоци за одржување: инвертер клима, сопстено парно на струја, лед осветлување. Подземна гаража во зградата со лифт. Минимум 6 месеци договор.

Контактирајте не