Издава Стан во нас. К.Вода

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / К.Вода
Цена: 
290 eur
Квадратура: 
77 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
10387
Новоградба стан со две спални, дневна, трпезарија, кујна, бања со тоалет и машина за перење, гостински тоалет и тераса. Со клима. Има блиндор врата.

Контактирајте не