Издава Стан во нас. К.Вода

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / К.Вода
Цена: 
320 eur
Квадратура: 
69 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
8871
Новоградба, модерно уреден стан со целосно нов мебел и бела техника, со две спални, четири легла, дневна, кујна, бања, гостински тоалет и тераса. Има лифт. Има можност за користење на затворена гаража и подрум. Греењето е на парно со тајмер + плус клима.

Контактирајте не