Издава Стан во нас. Д. Маало

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Д. Маало
Цена: 
370 eur
Квадратура: 
56 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
6266
Станот е нов, комплетно и убаво наместен од 56м2 со дневна , кујна, трпезарија, две спални, купатило, балкон , подземен паркинг простор од 17м2 . Греењето е на сопствено парно, но има и панелки и клима, има лифт

Контактирајте не