Издава Стан во нас. Водно

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Водно
Цена: 
350 eur
Квадратура: 
57 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
7904
Станот се состои од спална, дневна, кујна, бања, балкон. Со паркинг. Има лифт.

Контактирајте не