Издава Стан во нас. Аеродром

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Аеродром
Цена: 
270 eur
Квадратура: 
50 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
11775
Нов стан со посебна спална, дневна, кујна, бања и тераса. Има лифт. Има паркинг. Може празен или наместен да се издава.

Контактирајте не