Издава Стан во нас. Аеродром

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Аеродром
Цена: 
300 eur
Квадратура: 
96 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
3577
Станот е релативно добро наместен. Има голема дневна соба со трпезарија, три спални соби, бања, гостински тоалет и три тераси,нема лифт

Контактирајте не