Издава Куќа во нас. Козле

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Куќа
Град / Општина: 
Скопје / Козле
Цена: 
750 eur
Квадратура: 
150 m2
Соби: 
5
Евидентен број: 
9821
Луксузно опремена кука.Има две спални.

Контактирајте не